Ana Sayfa Valarte Banyo Dolabı
Valarte Banyo Dolabı
Valarte Banyo Dolabı - MN Mira
Valarte Banyo Dolabı - MN Mira

Valarte Banyo Dolabı

Valarte banyo dolabı  mobilyaları, modern ve özgün tasarımlarıyla dinlenme ve arınma amaçlı kullanılan yaşam alanlarını zamansız bir görünüme kavuşturuyor. Sadeliğin ön planda olduğu mobilyalar, dekorasyonunuza zevkinize uygun detaylar katmanıza fırsat tanıyor.

Tasarımcıların imzasını taşıyan mnmira, banyo mobilyası modelleri cam, ahşap, metal ve doğal taş görünümlerini uyumla harmanlıyor. Ayna, çekmece ve raf gibi detaylarla zenginleştirilen, banyoları ferah bir görünüme kavuşturuyor. İhtiyaç duyacağınız her şeyin elinizin altında olmasını sağlayan banyo dolabı çeşitleri, çok yönlü ve pratik kullanımlarıyla kolaylık sağlıyor. Mobilyalara uyumlu olarak tercih edebileceğiniz aksesuarlar, banyonuzun dekorasyonunda istediğiniz etkiyi yakalamanız konusunda size yardım ediyor.

Doğal renk geçişlerine sahip ahşap yüzey dokuları, soğuk metal yüzeyler ya da camla hareketlendirilen tasarımlar, dekorasyonda yakalamak istenilen bütünlüğü sunuyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda banyonuza fonksiyonellik kazandırmanız için konsol, banyo rafları, hareketli üniteler, bebek bakım üniteleri, çocuk basamakları ve diğer modüllere de koleksiyonda yer veriliyor.


Mobilyalarımızı ihtiyaçlarınıza, renk ve malzemelerinize göre özelleştirebilirsiniz  

#banyo #banyo dolabı #banyo dolabı modelleri
0 232 237 22 47Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.